خرید بک لینک قوی - سفارش بک لینک - خرید بک لینک ارزان
۵ مزیت نظارت بر شبکه

به روزرسانی زیرساخت های شبکه امکان انعطاف پذیری بیشتری در انتخاب سرمایه گذاری های جدید فناوری فراهم می کند. سخت افزار بهتر: ارتقا به شما سخت افزار بهتر و کارآمدتری می دهد و احتمال خرابی آن کمتر است. همچنین به شما امکان می دهد به قدرت محاسبات و فضای ذخیره سازی بیشتری دسترسی پیدا کنید. بسیاری از سازمانها شروع به درک مزایای خدمات شبکه مدیریت شده از جمله افزایش سرعت ، قابلیت اطمینان ، امنیت ، سرویس و خدمات شبکه می کنند. از جمله روندهای خدمات مدیریت شده که به سرعت در حال رشد است ، شبکه به عنوان یک سرویس است. در اینجا پنج مزیت برتر شرکت ها آورده شده است.

مزایای شبکه های رایانه ای

اشتراک فایل – به راحتی می توانید داده ها را بین کاربران مختلف به اشتراک بگذارید یا اگر آنها را در سایر دستگاه های متصل نگه دارید از راه دور به آنها دسترسی پیدا کنید. اشتراک منابع – استفاده از دستگاه های جانبی متصل به شبکه مانند چاپگرها ، اسکنرها و دستگاه های کپی ، یا به اشتراک گذاری نرم افزار بین چندین کاربر ، باعث صرفه جویی در هزینه می شود. انتخاب یک ارتقا ، تجارت شما را از بسیاری جهات گسترش می دهد. به عنوان مثال ، اتصال سریعتر اینترنت به شما امکان می دهد در هر مکانی با سرعت شبکه بالا کار کنید. به دلیل اتصال سریعتر ، قادر خواهید بود کارهای بیشتری را به پایان برسانید و خروجی بیشتری را تحویل دهید.

مزایای نظارت بر شبکه

معیار عملکرد استاندارد.
تخصیص موثر منابع.
مدیریت تغییر یک محیط IT.
شناسایی تهدیدات امنیتی.
با استفاده از فن آوری جدید و ارتقا system سیستم با موفقیت.

نظارت بر شبکه

۱٫ صرفه جویی در هزینه

پیاده سازی شبکه به عنوان سرویس می تواند به طور قابل توجهی بسیاری از هزینه های فناوری اطلاعات – از جمله زیرساخت ها ، سخت افزار و نرم افزار و همچنین هزینه های عملیاتی ، نگهداری و خدمات را کاهش دهد. نظرسنجی اخیر صنعت دیگر نشان دهنده این است که شرکتهایی که از خدمات مدیریت شده برای برخی یا تمام نیازهای فناوری خود استفاده می کنند حداقل با اتخاذ خدمات مدیریت شده حداقل ۲۵٪ کاهش هزینه سالانه فناوری اطلاعات را ادعا می کنند.

بعلاوه ، هنگام شکل گیری هزینه های ثابت ، این هزینه ها بهتر کنترل شده و قابل پیش بینی می شوند. هزینه های سرمایه ای کاهش می یابد زیرا در سایت سخت افزار فیزیکی کمتری وجود دارد و هزینه های مربوط به ارتقا ، تعمیر و نگهداری و آموزش در هزینه ماهانه Network as a Service لحاظ می شود.

۲٫ پیشگیری و پیشگیری از بروز مسئله

از آنجا که ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده زیرساخت های لازم برای پشتیبانی سریع از پیاده سازی ها و به روزرسانی ها ، و همچنین تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و پیشگیرانه مداوم را دارند ، شبکه به عنوان یک سرویس دسترسی به مزایایی را فراهم می کند که در غیر اینصورت ممکن است شرکت ها توانایی پرداخت آن را نداشته باشند. خدمات پایش مداوم باعث می شود که مسائل به راحتی قابل پیشگیری باشد و اعلان ها اغلب می توانند به گونه ای پیکربندی شوند که حتی قبل از وقفه در کارهای روزمره ، مشکلات عمده شناسایی و حل و فصل شوند.

۳٫ امنیت پیشرفته

با استفاده از شبکه به عنوان سرویس ، بیشتر ارائه دهندگان می توانند امنیت کامل شبکه صوتی و داده ای را تضمین کنند تا کلیه معاملات ، برنامه های مهم تجاری و داده ها ایمن و ایمن نگه داشته شوند. یک راه حل امنیتی کاملاً مدیریت شده شبکه همچنین می تواند نقاط خرابی منفرد را برطرف کرده و از تنگناها و نفوذها جلوگیری کند.

۴٫ سطح بالایی از در دسترس بودن

بیشتر شبکه ها به عنوان یک ارائه دهنده خدمات می توانند سطح بهنگام سازی را در محدوده پنج (۹۹۹٫۹۹۹٪) تضمین کنند. بسیاری از توافق نامه های سطح سرویس (SLA) که با ارائه دهندگان خدمات شبکه تحت مدیریت منعقد شده است ، سطح دسترسی ، زمان کار شبکه و زمان پاسخ و وضوح را برای پرداختن به مشکلات شبکه تضمین می کنند.

سازمان هایی مانند آتش نشانی ، پلیس ، بیمارستان و اورژانس و امداد و نجات در هر زمان و در هر شرایطی به این میزان بالا از زمان به کار نیاز دارند. استفاده از شبکه به عنوان یک سرویس با یک ارائه دهنده معتبر راهی آسان برای اطمینان از این ضمانت های سطح خدمات است و اطمینان سازمان ها را برای داشتن یک سیستم ارتباطی قابل اعتماد و پایدار فراهم می کند.

۵٫ کیفیت بهتر خدمات (QoS)

شرکت ها همچنین می توانند از کیفیت صدای بهتر ، مسیریابی موثرتر تماس و مدیریت شبکه با کیفیت خدمات داخلی (QoS) که همراه با شبکه به عنوان خدمات ارائه می شود ، بهره مند شوند. ستون فقرات MPLS با کیفیت بالا و با سرعت بالا می تواند از طریق انواع اتصالات اینترنتی فراهم شود و QoS با اولویت بندی ترافیک تضمین می شود. برای تعیین اولویت بندی ترافیک می توان از تجزیه و تحلیل بسته ، منبع ، مقصد و حتی استفاده تجاری استفاده کرد و شبکه های آگاه از برنامه امکان تنظیم بداهه را برای جلوگیری از تنگناها و حفظ اوج عملکرد فراهم می کنند.

بسیاری از شرکت ها می توانند از طریق شبکه های کامل به عنوان یک راه حل سرویس ، از طریق کاهش و کنترل هزینه های بهتر ، بهبود تعمیر و نگهداری ، افزایش امنیت و عملکرد بهینه شبکه.

برچسب ها :
سایت بت اسپات