ملی پوش سنگنوردی کشور گفت: آرزویم حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۳ کلمبیا است و امیدوارم به این مهم برسم.

“احمدرضا سلگی” در حاشیه برگزاری مرحله نیمه نهایی مسابقات سنگنوردی قهرمانی نوجوانان و جوانان در سالن زنده یاد “فرهاد میرزاجانی” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه همدان، افزود: رقابت سختی را در مسابقات سنگنوردی قهرمانی آسیا پیش رو دارم و تمامی حریفانم به دنبال کسب مدال قهرمانی هستند.

 

وی اظهاركرد: تاکنون در مسیریابی و رسیدن به انتهای مسیر توانسته ام پیشتاز رقابت ها باشم و امیدوارم این روند موفقیت را تا پایان مسابقات طی کنم. سلگی اضافه کرد: برای کسب مدال طلای این مسابقات انگیزه بسیار بالایی دارم و به طور حتم با آمادگی بدنی مناسب به این افتخار می رسم. این سنگنورد رده سنی جوانان در ادامه گفت: حریفان چینی، کره ای و قزاقستانی رقابت فشرده ای را با سنگنوردان کشورمان دارند اما تیم ملی ایران توانایی فتح سکوهای قهرمانی را دارد.

وی گفت: راه یابی مستقیم سنگنوردان قهرمان این دوره از مسابقات به رقابت های جهانی ۲۰۱۳ کلمبیا، انگیزه سنگنوردان حاضر در مسابقات را برای کسب مدال طلا دوچندان کرده است. اين ورزشكار با قدردانی از حمایت های صورت گرفته کادر فنی تیم ملی، اداره کل ورزش و جوانان همدان و هیات کوهنوردی این استان، گفت: امیدوارم با کسب مدال طلای این رقابت ها پاسخ زحمات تمامی دست اندرکاران این رشته ورزشی را بدهم.

وی خاطرنشان کرد: آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال های طلای آسیایی و جهانی است و به طور حتم با تلاش بیشتر، رسیدن به این هدف دور از دسترس نیست.