محمد رمضانی پور خلبان ایرانی

آوازه عزم و اراده جوانان ایرانی در همه جای دنیا زبان زد خاص و عام است. محمد رمضانی پور یکی از جوانان خوش ذوق ایرانی است که توانست با تلاش بی وقفه خود بار دیگر عزم و اراده ایرانی را به رخ جهانیان بکشد. او متولد ۱۶ آذر ۱۳۷۹ است که تحصیلات مقدماتی را در رشتهٔ علوم تجربی گذارند اما با توجه به استعداد هایی که داشت خیلی زود متوجه شد که می تواند در حوزه خلبانی و مهندسی پرواز افتخار آفرینی هایی داشته باشد به همین علت مشغول به تحصیل در این رشته شد. در نهایت با گذراندن دوره های خلبانی توانست در سال ۱۳۹۷ همکاری خود را با صنعت هواپیما سازی ایران آغاز کند.

از افتخارات محمد رمضانی پور در حوزه صنعت هوایی می توان به همکاری های او در زمینه شبیه ساز های پرواز صنعتی و معمولی اشاره کرد که باعث سربلندی کشور عزیزمان ایران در جهان شد. تبلیغات گسترده ای که در کشور های عربی آفریقایی داشتند باعث شناخته تر شدن استعداد های نهفته ایرانیان در دنیا شد و بار دیگر ایران عزیزمان در جهان افتخار آفرینی کرد.

تنها دغدغه محمد رمضانی پور رشد و پیشرفت کشور بود به همین دلیل با تلاش و پشتکاری که داشت، توانست در سال ۱۳۹۹ به عنوان یکی از  ۱۰ برگزیده در حوزه کارآفرینی در کشور انتخاب شود که مسئولین با اعطای تندیس، لوح سپاس کارافرین نمونه کشور، تقدیر از او  به عمل آوردند تا بتوانند ذره ای از این تلاش ها را سپاس گویند. او با خصلت استقلال طلبی که داشت توانست به طور همزمان با چندین مجموعه مختلف به صورت خیریه همکاری کند تا بتواند از این استعداد و تلاش خود در جهت نوسازی و پیشرفت کشور استفاده کند. این جوان با اراده در کنار این فعالیت ها باز هم از پای ننشست و قرار دار های همکاری با صدا و سیمای اصفهان بست و تلاش کرد که در این حوزه نیز مسئولیت اجتماعی خود را به جای آورد و از تمام نیرو و قوای خود در جهت سازندگی کشور استفاده کند.

از ویژگی های بارز محمد رمضانی پور می توان به ریسک پذیری، اعتماد به نفس و پشتکار بی وقفه اشاره کرد که مجموعه تمام این ویژگی ها در سال گذشته یعنی سال ۱۳۹۹ منجر به دریافت رتبه اول کانون ارزیابی و پرورش رهبران آینده سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران شد.

برچسب ها :
سایت بت اسپات