مسوول كمیته مسابقات كوهستان هیات دوچرخه سواری مازندران گفت : مرحله دوم لیگ دوچرخه سواری كوهستان باشگاه های ایران با حضور ۲۰ تیم از استان های مختلف كشور در مازندران برگزار می شود.

 

‘ سیدجواد صفوی ‘ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در این مسابقات كه به میزبانی بهشهر برگزاری می شود ، تیم های شركت كننده از بیست و چهارم خرداد ماه جاری به مدت سه روز با هم رقابت خواهند كرد.

وی بیان داشت: این رقابت ها در رده سنی نوجوانان و جوانان و در دو ماده ‘ دانهیل ‘ و ‘ كراس كانتری ‘ به میزبانی شهر ‘ خلیل شهر ‘ از توابع شهرستان بهشهر برگزار می شود.

مسوول كمیته مسابقات كوهستان هیات دوچرخه سواری مازندران گفت: امكانات و شرایط بهشهر برای میزبانی از حدود ۲۲۰ ورزشكار و مربی برای این مرحله از رقابت ها فراهم شده است و با حمایت بیشتر مسوولان، شاهد برگزاری مسابقاتی با كیفیت بالا و استاندارد خواهیم بود.

صفوی، حضور ملی پوشان رشته كوهستان تیم ملی دوچرخه سواری را از عوامل موثر افزایش كیفیت این مسابقات دانست و افزود: اهمیت فراوان این مسابقات موجب شده است تیم های شركت كننده با نفرات اصلی و ملی پوش خود در این مرحله از مسابقات حضور یابند.