لحظه به لحظه با گزارش زنده از مراسم استقبال از تیم دیواره نوردی کشورمان که توانسته برج بی نام ترانگو را صعود نماید. متاسفانه به دلیل سرعت پایین اینترنت در فرودگاه امام نمی توانیم تصاویر این مراسم را هم اکنون در سایت بازتاب دهیم.

 

ساعت ۲۰:۰۴ = جمعیت بسیار زیادی برای استقبال از تیم ترانگو به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) آمده است.
ساعت ۲۰:۰۸ = احسان پرتوی نیا یکی از هیمالیانوردان تهرانی که تلاش بر روی نانگاپاربات و آناپورنا را در پرونده خود دارد، از اولین نفراتی بود که در فرودگاه امام حضور پیدا کرد.
ساعت ۲۰:۰۹ = پرواز اعضای تیم از کویت به تهران انجام خواهد شد، با توجه به اینکه قبلا ساعت ورود تیم ۱۹:۳۰ اعلام شده بود، اما این پرواز با تاخیر حدود ۲ ساعته انجام خواهد شد. در حال حاضر ساعت ۲۱:۱۰ دقیقه ساعت ورود تیم اعلام شده است.
ساعت ۲۰:۱۶ = چهره های شاخصی برای استقبال از تیم در فرودگاه حاضر شده اند، کیومرث بابازاده، رضا زارعی، پروانه کاظمی، احسان پرتوی نیا، عباس ثابتیان، عباس محمدی، محمود شعاعی (سرپرست فعلی فدراسیون کوهنوردی کشورمان) از جمله چهره های شاخص حضور یافته در فرودگاه هستند
ساعت ۲۰:۲۳ = محمود شعاعی به همراه تعدادی از مسئولین فدراسیون کوهنوردی از جمله اولین نفراتی بودند که در فرودگاه امام حضور پیدا کردند.
ساعت ۲۰:۲۶ = پروانه کاظمی در مصاحبه اختصاصی با کوه نیوز گفت: برنامه های زیادی برای آینده دارم اما متاسفانه وضعیت مالی ام اجازه نمی دهد  به این برنامه ها فکر کنم. او همچنین در رابطه با اولین صعود دیواره نوردان کشورمان در منطقه ترانگو گفت: این صعود آغاز بسیار خوبی برای حرکت های حرفه ای در دیواره نوردی است.
ساعت ۲۱:۵۳ = زمان ورود تیم بازهم با تاخیر انجام خواهد شد. ۲۲:۳۵ دقیقه زمان نشستن هواپیما در فرودگاه امام اعلام شده است.