رييس هيات كوهنوردي خوزستان پس از برگزاري مسابقات انتخابي تيم‌ملي سنگ‌نوردي جوانان و نوجوانان گفت: عملكرد ورزشكاران‌مان خيلي خوب نبود و انتظار بيشتري از آن‌ها داشتيم.

قدرت‌اله نيكخواه در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: از بين ۱۰سنگنورد اعزامي به اين رقابت‌ها، عليرضا اميريان در رده سني جوانان و در رشته سرطناب مقام دوم و صادق كتانباف در همين رشته و در رده سني نوجوانان A، مقام سوم را كسب كرد.

وي افزود: نيما باورصاد در رده سني نوجوانان B در رشته سرطناب و محمدرضا حسام‌آبادي در رده سني جوانان و در رشته سرعت در رده پنجم قرار گرفتند.

رييس هيات كوهنوردي خوزستان عنوان‌كرد: نفرات اعزامي بيشتر از تيم‌هاي نفت اهواز و نفت اميديه بودند. در حال حاضر اين دو باشگاه به دليل تغييرات ايجاد شده در وزارت نفت در زمينه ورزش قهرماني، به دليل نداشتن اعتبار لازم، از داشتن مربي بي‌بهره هستند و سنگنوردان تمرينات خود را بدون حضور مربي انجام داده‌اند.

وي ادامه‌داد: در حال رايزني هستيم تا اين دو باشگاه به صورت مشترك براي كاهش هزينه‌ها بتوانند از يك مربي استفاده كنند.

نيكخواه خاطرنشان‌كرد: اين مسابقات روز جمعه و شنبه(۱۶ و ۱۷ ارديبهشت‌ماه) در دو رشته سرعت و سرطناب و در رده‌هاي سني نوجوانان و جوانان جهت اعزام نفرات برتر به مسابقات آسيايي برگزار شد. احتمالا سه نفر برتر هر رشته براي عضويت در تيم‌ملي انتخاب خواهند شد