ششمین جشنواره  زمستانی انجمن كوه نوردان ايران  ۱۹ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۱ با همکاری هیات کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان البرز (کرج) در محل پیست اسکی خور  –  کوههای منطقه و آبشارهای خور به آدرس روستای خور، جاده کرج چالوس، قبل از سد کرج برگزار می گردد.

 

در این جشنواره ی ضمن گردهمایی کوهنوردان سراسر کشور و تبادل دانش فنی و تجربیات آنها و آشنایی تازه‌کاران با رشته‌ های کوهنوردی، یخ‌نوردی و درای‌تولینگ، اسکی کوهستان امکان استفاده از پیست اسکی خور جهت  تمرین و صعود دیواره ها، دهلیزهای برفی یخی، آبشارهای یخی و صعود قله های منطقه و فرود با اسکی کوهستان فراهم شده است.

همچنین قرار است، كارگاه‌های آموزشی کوهنوردی در تمام رشته های اعلام شده در سطوح مختلف تئوری و عملی با حضور مربيان باتجربه برگزار شود. نمايش فيلم و اسلايد نیز از برنامه های جانبی جشنواره ششم است.

گفتنی است شرکت در این جشنواره برای عموم به شرط داشتن لوازم و تجهیزات مورد نیاز شامل (وسایل فنی فردی و گروهی، خوراک، لوازم شب‌مانی و پوشاک مناسب (چادر نیاز نیست) و کارت شناسایی معتبر و کارت بیمه ورزشی آزاد است.

مراسم افتتاحيه این جشنواره پنجشنبه ۹۱/۱۱/۱۹ ساعت ۱۲ ظهر در محل اسکان برگزار خواهد شد و زمان حرکت از تهران ساعت ۹ صبح از مقابل دفتر انجمن اعلام شده است.

همچنین هزينه ثبت نام براي اعضای انجمن ۵۰۰۰۰۰ هزار ريال و براي دیگران  ۷۰۰۰۰۰ هزار ريال اعلام شده که علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می بایست مبلغ  مورد نظر را به شماره حساب  ۰۲۰۶۶۰۱۲۶۶۰۰۲ انجمن کوهنوردان ایران نزد بانک صادرات ایران واریز نمایند. آخرین مهلت ثبت نام نیز تا پایان وقت اداری ۱۸ بهمن ماه اعلام شده است.