رییس هیات داوری مسابقات سنگنوردی قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا با قدردانی از مسوولان میزبان این مسابقات گفت: مسوولان ورزش همدان و فدراسیون کوهنوردی جهت میزبانی شایسته این مسابقات سنگ تمام گذاشتند و امیدواریم بازهم شاهد برگزاری مسابقات بیشتر در این شهر و کشور ایران باشیم.

“لی کای چنگ” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه همدان، افزود: شهر همدان با قابلیت امکانات مناسب رشته سنگنوردی، شایسته میزبانی مسابقات جهانی است.

 

وی اضافه کرد: میزبانی همدان در این رقابت ها با نصب تجهیزات مناسب سنگ نوردی بویژه دیواره مرتفع با گیره های استاندارد، جایگاه تماشاگران، اتاق قرنطینه، جایگاه خبرنگاران و رسانه ها، جایگاه VIP و رختکن تیم ها، بسیار مطلوب و رضایتبخش بود.

وی اظهار كرد: سطح فنی مسابقات به لحاظ بالا بودن آمادگی تیم ها از وضعیت بسیار خوبی برخوردار است و در حال حاضر شاهد برگزاری یکی از بهترین مسابقات چند سال اخیر هستیم.

وی با قدردانی از گروه داوری مسابقات گفت: تمامی داوران حاضر در این رقابت ها از افراد خبره و با تجربه هستند و رقابت ها بدون نقض قضاوت می شود. این داور برجسته كره‌اي اضافه کرد: قاره آسیا هم اینک در جایگاه بسیار مطلوبی در رشته