رییس فدراسیون اسكی با بیان اینكه ایران میزبان بیست و یكمین دوره رقابت های جوانان آسیا خواهد بود گفت : امیدواریم میزبان شایسته ای برای این رقابت ها باشیم و نتایج خوبی هم كسب نماییم .

 

به گزارش روز پنجشنبه خبر نگار ایرنا، عیسی ساوه شمشكی در مجمع سالانه هیات اسكی فارس افزود:در تركیب تیم ملی همواره نفرات ملی پوش از استان های تهران و البرز بودند و برای نخستین بار است كه استان های دیگر بازیكن ملی پوش دارند.

وی اضافه كرد:عضویت در تیم ملی نصیب اسكی بازان فارس هم شده كه این امر از دستاورد های تلاش شبانه روزی اعضای هیات و حمایت مطلوب مسئولین از اسكی در فارس است.

وی بیان داشت :در مجمع سالانه هیأت های ورزشی معمولا نظارت بر عملكرد مالی و فنی آن هیأت مورد نقد و بررسی قرار می گیرد و سعی می شود مشكلات موجود رفع گردد و خوشبختانه هیأت اسكی استان فارس همواره با برگزاری این مجمع شرایط رشد خود را فراهم آورده است.

شمشكی ادامه داد : هیأت اسكی استان فارس طی سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته كه این امر نیز با همدلی و وحدت بدست آمده است .

وی افزود : با تلاش و پیگیری های كه مسئولین پیست اسكی پولاد كف فارس داشته اند این پیست توانست شرایط استاندارد مورد نظر فدراسیون جهانی را بدست آورد و می توانیم رقابت های بین المللی را دراین استان برگزار نمائیم.

رییس فدراسیون اسكی افزود:طی جلسه ای كه با معاون استاندار فارس و دیگر مسئولین استان داشتیم مقرر گردید تسهیلات دیگری در رابطه با تكمیل پیست های اسكی سپیدان و پولاد كف در اختیار اداره كل ورزش و جوانان فارس قرار گیرد.

محمد رضا هاشمی نژاد سرپرست معاونت توسعه ورزش و جوانان استان نیز گفت: این هیأت از اولین هیأت هایی است كه مجمع سالیانه خود را برگزار می نماید.