مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری در رشته کوهستان امروز با معرفی نفرات برتر به اتمام رسید.

به گزارش خبرنگار ، دومین مرحله از مسابقات لیگ برتر دوچرخه‌ سواری کشور امروز جمعه در مسیر کوهستانی پارک کوهستان یزد برگزار شد. در این رقابتها که از صبح آغاز شده و تا بعد از ظهر ادامه یافت، ۱۵۰ ورزشکار در قالب ۱۶ تیم از استانهای مختلف کشور حضور داشتند.

در این دوره از رقابتها در رده سنی جوانان در ماده “دانهیل”، محمدعلی حسینقلی و جواد ربیعی از تیم قزوین و حسام سفیر از تیم اطلس یک، به ترتیب مقامهای اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رده سنی بزرگسالان این ماده نیز امین نجفی از تیم ترافیک تهران مقام نخست را از آن خود کرد، حسین زنجانیان از تیم پارسا دوم شد و مقام سومی این رده نیز به سعید پورموسوی از تیم همدان رسید.

در ماده “کراس کانتری” این مسابقات نیز در رده سنی جوانان امین مطلق حق‌ نگهدار از تیم قزوین، امین‌ الله نارویی از قزوین و سینا امین اعلای از بیجار به ترتیب مقام‌ های اول تا سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

در رده سنی بزرگسالان این ماده نیز مهدی عباسی‌ زاده و پرویز مردانی هر دو از تیم ترافیک تهران به ترتیب حائز رتبه‌ های اول و دوم شدند و فرزاد خدایاری از تیم پارسا تهران به مقام سوم دست یافت.