و این آه نتیجه از یاد بردن حضور فعالین سنگنوردی استان خراسان رضوی است که در کسب و بدست آوردن عناوین قهرمانی آسیا و کشور و تیم ملی نقش بسزایی داشته اند که مرهون زحمات و فعالیت های بی دریغ افرادی چون : فولادی , حاجی بگلو , معصومین , صالح آبادی , توزنده جانی , برات زاده , احسانی فر , و عسگریها می باشد.
و از این هست حرفِ دل با سوز آه همراه می شود که در همایش راهبردی صعودهای ورزشی چه امسال و سال قبل کشور هیچ یکم از این افتخار آفرینان دعوت و معرفی نشدند .
با داشتن مدارک موجود در بخش مربیان , داوران , طراحان ,ورزشکاران به عنوان نماینده  جای آن بود که در انتخابات نماینده فدراسیون ما هم نماینده ای می داشتیم و در این رابطه گله مندیم .
وارد سایت هیئت کوهنوردی خراسان رضوی باید شد تا ببینید در بخش صعود های ورزشی از اسامی نامبرده هیچ اسم و نشان و یادی نشده، اینست که حرف دل با سوز آه همراه می شود و سینه را پر از سئوال می کند که آیا فولادی ها لیاقت حضور در کمیته ی صعودهای ورزشی و خدمت به جامعه ورزشی را ندارند ؟

 

آیا امثال حاجی بگلو ها که در تمام مسابقات استانی بی دریغ از جان مایه میگذارد و با حضور دائمی در بخش داوری و مسابقات افتخار کسب می کنند و مایه ی سرافرازی می شوند هیج جایگاهی از نظر شما ندارند ؟
آیا توزنده جانی ها , فولادی ها در این همایش به نظر شما حرفی برای گفتن ندارند , یا عرصه را برای بعضی ها تنگ می کنند که اینگونه بدست فراموشی سپرده می شوند ؟
آقایان بدون نگاهی بر قفا از این مقوله می گذرند.
گذشته ای که سرشار از افتخارات و جانفشانی بوده .
انصاف را با ترازوی ایمان و وجدان اگر وزن کنید عرق شرمندگی را باید از پیشانی پاک کنید .
بازهم اگر دست رو دل ما بگذارید بیشتر از اینها حرف دل آه سوزان همراه می شود.

منبع: IranClimbing