شبکه خبری کوه نیوز>> تيم اسكي نيروهاي مسلح ايران با حضور در شش مسابقه بين المللي در بانسكو بلغارستان پس از كشورهاي اسلوني و بلغارستان به مكان سوم تيمي دست يافت.

 

به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون اسكي، تيم اسكي نيروهاي مسلح با تركيب پوريا ساوه شمشكي، محمد كيادربندسري، حامد كياشمشكي، بهنام كيا شمشكي و امير پويا ساوه شمشكي در شش مسابقه آلپاين بين المللي بانسكو بلغارستان و در رشته هاي مارپيچ كوچك، بزرگ، تركيبي و مارپيچ سرعت با ۹۰ اسكي باز به رقابت پرداختند.
كشورهاي اسلوني، بلغارستان، مقدونيه، ايران، مجارستان، لهستان، اسلواكي، يونان، ‌تركيه، صربستان و كرواسي در بخش مردان و زنان در اين دوره از رقابتها حضور داشتند.
در بخش انفرادي و در رشته تركيبي (مارپيچ سرعت و كوچك) پس از اسكي بازان اسلواني و بلغارستان، محمد كيا دربندسري در مكان يازدهم قرار گرفت و در رشته مارپيچ بزرگ نيز اسكي بازان اسلواني و بلغارستان اول تا سوم شدند و پوريا ساوه شمشكي درمكان يازدهم قرار گرفت.
در مسابقه مارپيچ كوچك پس از اسكي بازان اسلوني بهنام كيا شمشكي هجدهم شد و در دومين مسابقه مارپيچ كوچك محمد كيا دربندسري توانست به مكان سيزدهم دست يابد.
اين تيم با سرمربيگري عليداد ساوه شمشكي و سرپرستي مهدي شمشكي همچنين با مديريت سرهنگ ابراهيمي به اين رقابتها اعزام شد.