معاون برنامه‏ریزی استاندار تهران از به‏روز رسانی تجهیزات مورد استفاده مردم در پیست‏های اسکی نقاط مختلف این استان خبر داد.

 

نعمت‏الله ترکی در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: خدمات مجموعه مدیریتی استان تهران باید به سمت و سوی اماکن مورد استفاده مردم گسیل شود.
وی با اشاره به بودجه‏های فرهنگی سال‏های ۸۹ و ۹۰ یادآور شد: دولت پیرامون اعتبارات فرهنگی در استان تهران همه توان خود را صرف کرده است.
ترکی تصریح کرد: اگر در سالیان گذشته بودجه‏های فرهنگی تهران در بالاترین سطح خود به ۲۰ میلیارد تومان می‏رسید، این اعتبارات در سال‏های ۸۹ و ۹۰ نزدیک به ۱۰۰ میلیون تومان بود.
معاون برنامه‏ریزی استاندار تهران اضافه کرد: دولت خدمتگزار از این رهگذر اعتبارات مناسبی را نیز به مباحث ورزش همگانی اختصاص داده است.
وی ادامه داد: توصیه مجموعه استانداری تهران به دستگاه‏هایی نظیر ورزش و جوانان، میراث فرهنگی و تبلیغات اسلامی، گسیل امکانات به سوی اماکن مورد استفاده مردم از جمله پیست‏های اسکی است.
ترکی افزود: با توجه به این اعتبارات، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران پیرامون تجهیزات و امکانات مورد استفاده مردم در پیست‏های اسکی تا انتهای سال ۹۰ به‏روز رسانی لازم را صورت می‏دهد.