اولین دوره مسابقات سنگ‌نوردی نونهالان استان خوزستان در رشته سرطناب با معرفی نفرات برتر در دو رده سنی ۷ تا ۱۰ سال و ۱۱ تا ۱۳ سال به پایان رسید.

 

به گزارش روابط عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان خوزستان؛ اولین دوره مسابقات سنگ‌نوردی نونهالان این استان با حضور ۲۱ ورزشکار در دو رده سنی ۷ تا ۱۰ و ۱۱ تا ۱۳ سال، پنجشنبه سی ام آذر ماه ۹۱ در مجموعه سنگ‌نوردی هیئت استان در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد.

در پایان مسابقات «مریم حکمتی منش» و «پارمیدا بشنام» شرکت کننده گان آزاد و «گلناز امیری» از تیم هیئت استان مقام های اول تا سوم رده سنی ۷ تا ۱۰ سال را از آن خود کردند.

در رده سنی ۱۱ تا ۱۳ سال نیز «فاطمه جهرمی زادگان»، «آیدا مرادی» و «سرور انصاریان» بعنوان شرکت کنندگان آزاد به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در اولین دوره مسابقات سنگ‌نوردی نونهالان ویژه دختران استان خوزستان «ایوب شریفی» بعنوان طراح مسیر، «داوود نجفی» بعنوان داور رده بند و «رامین احمدی»، «علی مهربانی»، «سید سعید موسوی» بعنوان داور و «لیلا ادیبی فر» بعنوان ناظر هیئت انجام وظیفه نمودند.

بدین‌وسیله؛‌ هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان خوزستان از تیم اجرایی مسابقات، کلیه ورزشکاران، مربیان، سرپرستان و تماشاگران صمیمانه تشکر می‌نماید.

منبع:فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی