ابوالفضل فولادی در کمیته انضباطی شهرستان. این سر تیتر خبری بود که بر روی وبلاگ هیات کوهنوردی نیشابور نقش بست. ما ایرانی ها هزاران خصوصیت خوب و نیکو داریم. اما در کنار این خصوصیات خوب گاهی نیز به خصوصیات و ویژگی هایی بر می خوریم که چندان خوشایند نیست. واقعیت این است که برخی از ما عادت داریم دیگران را تحقیر کنیم و با طعنه و کنایه به آنها نیش و زخم زبان بزنیم. چنین برخوردهایی در جامعه بیشتر از ناحیه کسانی صورت می گیرد که به نوعی در درون خود احساس حقارت و تحقیر شدگی می کنند.

براستی چه کسانی از تحقیر و کوچک شمردن افرادی همچون ابوالفضل فولادی سود می برند؟ آیا چنین برخوردهایی باعث شکوفایی ورزش می شود؟ آیا اینگونه است که ماچشمانمان را برروی واقعیات بسته و سرخودرا چون کبک در برف کرده و به مسائل و مشکلات بی توجه باشیم؟ آیا اعتراضات آقای فولادی برای منافع شخصی خود ایشان است یا دغدغه های ورزش علی الخصوص سنگنوردی قهرمانی و دفاع از حق و حقوقات مسلم تمامی  شاکردان و فعالان عرصه سنگنوردی و تلاش برای اعتلای ورزش شهزستان  در سطح ملی ؟ آیا پسندیده است از عناوین و افتخارات چنین افرادی به سود خود بهره  برده بدون اینکه کوچکترین قدمی جهت رفع نیازهای منطقی این گونه افراد برداریم؟

براستی چند بار جهت بدرقه و استقبال از مدال آوران سنگنورد اعزامی به مسابقات آسیایی و بین المللی وقت گذاشته و هزینه کرده ایم؟ اگر مراسمی بعمل آمده همه با پیگیری و تلاش خود آقای فولادی و دیگر دوستان ایشان صورت گرفته ! آیا این گونه برخوردها شایسته فردی است که بیش از ۱۵ سال از بهترین سالهای عمر خویش را جهت پیشرفت و پرورش نیروهایی  همچون آقایان توزنده جانی، برات زاده، هاشم زاده ، احسانی فر و … که هرکدام صاحب عناوین و افتخارت متعدد در سطح آسیا و بین المللی می باشند نمود؟

 

آیا به خاطر اینکه ابوالفضل فولادی برخاسته از میان خود ماست باید به بهای ارزان فروخته شود؟ اگر چنین شخصی از تهران یا هر شهر دیگر غیر از نیشابور می بود باز هم چنین مورد بی مهری قرار می گرفت؟ براستی که مرغ همسایه غازه !

آیا تمامی افراد تشکیل دهنده کمیته انضباطی صلاحیت رسیدگی و تصمیم گیری در مورد آقای فولادی را داشته اند ؟

در پایان امید داریم  فدراسیون محترم کوهنوردی و ریاست محترم هیات کوهنوردی و صعود های ورزشی خراسان رضوی حمایت نه مادی بلکه معنوی خود را از این مربی ارزشمند سنگنوردی کشور ابراز دارند

گزارش تصویری خبر مربوطه را در این لینک مشاهده کنید

ارسال کننده: محمد قاسمی

پست الکترونیکی info@koohnews.ir پذیرای مطالب و تصاویر شما جهت انعکاس در وب سایت کوه نیوز می باشد.