دبیر فدراسیون اسكی گفت: اسكی بازان ایرانی در رقابتهای اسكی آلپاین المپیك نوجوانان كه در اینسبروك كشور اتریش در حال برگزاری است، نمره قبولی كسب كردند.

 

علی عمران سولقانی ‘ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در كرج افزود: انتظار است اسكی بازان ایرانی با كسب تجربه بیشتر بتوانند در رقابتهای آینده موفقیت های بالاتری را برای ایران اسلامی به ارمغان بیاورند.

وی  نتیجه حضور اسکی بازان ایران را در بخش نوجوانان مطلوب ارزیابی کرد و افزود : حضور اسکی بازان تیم نوجوانان  نتیجه انجام برنامه های آموزشی و تمرینات مستمر و تلاش اسكی بازان و مربیان است.

سولقانی یادآورشد: نیما بهاء و حدیثه احمدی در رشته آلپاین و یعقوب كیا شمشكی در رشته صحرانوردی اعضای تیم ملی ایران در این رقابتها هستند.

دبیر فدراسیون اسکی افزود: عیسی ساوه شمشكی رییس فدراسیون ، بهار خیرخواه نایب رییس فدراسیون ، مصطفی میر هاشمی به عنوان مربی صحرانوردی و باقركلهر و حسن احمدی به عنوان مربی تیم اسكی ایران را در این رقابتها همراهی می كنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مسابقه تركیبی مجموع زمان مسابقه مارپیچ سرعت و مارپیچ كوچك است و برای اولین بار بود كه نوجوانان اسكی باز ایران در سطح جهانی به رقابت با حریفان خود پرداختند.

منبع: سایت فدراسیون اسکی