شبکه خبری کوه نیوز>> اردوي آمادگي تيم ملي دوچرخه سواري كوهستان به منظور حضور در مسابقات قهرماني آسيا در چين، از ۸ خرداد ماه جاري در پيست دوچرخه سواري مجموعه ورزشي آزادي برگزار مي شود.

 

به گزارش ايرنا به نقل از فدراسيون دوچرخه سواري، اردوي آمادگي تيم ملي دوچرخه سواري كوهستان در بخش مردان و بانوان و در دو رده سني جوانان و بزرگسالان از روز هشتم تا چهاردهم خرداد ماه جاري به منظور حضور در مسابقات دوچرخه سواري قهرماني آسيا در چين برگزار مي شود.
اسامي نفرات دعوت شده به اين مرحله از اردوي تيم ملي بدين شرح اعلام شد:
در بخش آقايان(بزرگسالان ) :
در ماده دانهيل: امين تاكندي، اكبر ميجوجي و حسين زنجانيان از قزوين، امين نجفي از زاهدان، محمد رضا نوري از تهران و سيد جلال حسيني از البرز
در ماده كراس كانتري: مهدي عباس زاده و پرويز مرداني از تبريز، مهدي رمضاني و سينا سلوك ساران از تهران
در بخش آقايان (جوانان) :
در ماده كراس كانتري: حميد حب علي از تهران و كامران حكمت منش از بيجار
در بخش بانوان ( جوانان) :
ماده كراس كانتري: فروغ عباسي از فارس
اين مرحله از اردوي تيم ملي كوهستان زير نظر آهاب احمدي رئيس كميته كوهستان، پيمان خداداده سرپرست اردو، حسن صدوقي راد مربي كراس كانتري و مصطفي غديري مربي دانهيل برگزار مي شود.
پس از اتمام اين مرحله از اردوي تيم ملي، ركابزنان براي كسب آمادگي بيشتر و آشنايي با مكان برگزاري مسابقات، اردوي آمادگي خود را از روز شانزدهم تا بيستم خرداد ماه جاري در كشور چين زير نظر ‘كيوشي ميورا’ ژاپني سرمربي تيم ملي كشورمان برگزار مي شود.
مسابقات دوچرخه سواري قهرماني كوهستان آسيا در شهر ‘سوجو’ چين در مواد كراس كانتري و دانهيل در روزهاي بيستم تا بيست و دوم خرداد ماه جاري برگزار مي شود.